1971 - 72

Tato sezóna nás v I.B třídě nezastihla v dobré formě a tak jsme byli po čtvrtém kole na posledním místě bez bodu. Ale vše se obrátilo k dobrému a na konci podzimní části jsme obsadili třetí příčku. Nakonec soutěže z toho bylo 4. místo. Za Slovan startovali Skalnik, Wolf, Andrle, B.Hajník, Abrhám, Beneš, Uxa, Panenka, Schraml, Hlíza, Markup, Hencl, Šiller, V.Hajník, Nepomucký, Termer, Beránek a trenér J.Šála. Ve výboru pracovali ve funkci předsedy J.Mencl, místopředseda J.Baroch, sekretář O.Baroch.

1972 - 73

V tomto ročníku jsme v I.B třídě obsadili 5.místo. V kádru nastoupili, Wolf, Skalník, B.Hajník, Beneš, Uxa, Hanzlík, Panenka, Nepomucký, V.Hajník, Pergl, Mencl, Tyburec, Kolařík, Andrle, David. Do práce s mládeží se zapojil B.Suchel. Slovan Kladno oslaví své dvacetileté trvání, uspořádáním několika turnajů a slavnostní schůzí, která hodnotila činnost oddílu v uplynulých letech.

pripravka72

Přípravka Slovanu Kladno 1972

1973 - 74

V této sezoně se nám podařilo obsadit v I. B třídě 3. místo. mužstvo sehrálo celkem 38 zápasů s tímto kádrem: Hajník, Uxa, Volf, Kožíšek, Beneš, Hanzlík, Čimera, Kolařík, Nepomucký, Tyburec a trenér F.Muzika.

A-mužstvo Slovanu Kladno před zápasem s Duklou Rakovník v roce 1973 Zleva stojí - vedoucí mužstva Adamovský, Beneš, Nepomucký, V.Hajník, Uxa, Skalník, Panenka, David, Hanzlík, trenér Zika, Zleva klečí - Termer, B.Hajnik, Tyburec, M.Abrhám, Volf a Pergl.

pripravka73

Přípravka Slovanu Kladno která se umístila na 3.místě v turnaji k 20mu výročí oddíluZleva stojí - trenér B.Suchel, Vondráček, Pálek, Kouba, Petrok, Michal Novotný, Král, trenér P.Jelínek, Horák. Zleva sedí - Kořínek, Valta, Jelínek, Hrabě, Vorlíček, M.Horák a Mužík.

1974 - 75

V I.B třídě jsme působili již šest let za sebou a podařilo se nám vybojovat 3.místo.Na tomto úspěchu se podíleli Kožíšek, Čimera, Nepomucký, Majer, brankář Matějíček, B.Hajník, Beneš, Uxa, Saidl, Hanzlík, Volf a trenér J.Šála. Do výboru byli zvolení: předseda J.Adamovský, místopředseda J.Baroch, sekretář V.Panenka.

B-mužstvo hrálo ve IV. třídě a umístilo se na 4. místě. Za "B" mužstvo nastupovali: Kostečka, Andrle, Šiler, Hubička, Mencl, Tyburec, Panenka,Volf a Uxa.

1975 - 76

V I.B třídě jsme vybojovali 3.místo. Za Slovan nejčastěji nastupovali: Uxa, Kožíšek,Čimera, Beránek, Drsek atd. pod vedením J.Šáli. Předsedou oddílu byl J.Adamovský, místopředsedou J.Abrahám st. a sekretářem J.Baroch.

1976 - 77

I v této sezoně jsme se pohybovali na špici tabulky a v závěru jsme obsadili 4. místo. Za Slovan nejčastěji nastupovali: Brynda, Kožíšek, Vlček, Čimera, Uxa, Kostečka, Volf, Hajník, Nepomucký, Suchopár, Beráek, M.Abrhám a Šebek. Trenérem B-mužstva se stal R.Štochl ml.

A-mužstvo Slovanu Kladno v roce 1977

v roce 1976 nám stávající šatny a sociální zařízení začalo být malé a proto se začalo uvažovat o přestavbě této budovy.

1977 - 78

Stejně jako loni i letos jsme obsadili I.B třídě 4.místo. Za Slovan nastupovalo 36 hráčů. Nejčastěji Brynda, Čimera, Kožíšek, B.Hajník, Suchopár, Kostečka, Hanzlík. Mužstvo vedl J.Šála. Předsedou oddílu byl J.Mencl a sekretářem J.Baroch.

1978 - 79

Slovan Kladno skončil v I.B třídě na 11. místě. Termer Šála měl k dispozici tyto hráče: brankáři Vlček a Termer, dále Beránek, Klempera, Hajník, Svoboda, Šála, Beneš, Kožíšek, Brynda, Kostečka.

V únoru roku 1978 byl dokončen projekt přestavby stávajících šaten. Jednalo se o patrovou budovu se čtyrmi šatnami s vlastním sociálním zařízením, bytem správce, ošetřovnou a kanceláří výboru TJ, klubovny a potřebným zázemím pro činnost oddílu.

1979 - 80

V tomto ročníku jsme hráli V I.B třídě oddíl B Kde jsme skončili na 11. místě Za Slovan nastupovali: brankáři Vlček a Termer, dále Beránek, Nepomucký, Hajník, Svoboda, Šála, Beneš, Hanzlík, Kožíšek, Brynda, Kostečka, J.Tyburec, Čimera, Gajdula, Klempera.

V této sezoně byla v akci "Z" zahájena přestavba budovy Slovanu Kladno.