Historie

                                                                             

2015 - 16

Od počátku měsíce července jsme úředně změnili název na FK Slovan Kladno z.s. FAČR uznal změnu názvu o tři měsíce později.

                                      

V měsíci záři byla proveden dosev a provzdušnění hrací plochy. Na počátku října byla provedena rekonstrukce plynové přípojky a rekonstrukce kotelny.

Dne 2 února 2016, proběhla Valná hromada na které byl zvolen výbor ve složení Šála Petr, Meisner Jindřich, Baroch Oldřich, Tyburec Josef, Křesťan Jindřich, Tauš Jaroslav, David Josef ml. a Drechsel Daniel. Na následném výboru byl předsedou zvolen Šála Petr.

Dospělí

Před zahájením sezony jsme po domluvě s trenérem dorostu doplnili "A" mužstvo o dorostence. Podzimní část III. třídy se vedení mužstva ujali Barták Filip, Tyburec Josef a Švehla Stanislav Trenéři něli k dispozici brankáře Macika a Hnědkovského,dále hráče Tyburce M., Tyburce J., Špalka, Střelu, Vlčka, Hvězdu, Bartáka, Bernarda, Ráce, Baláže, Kosika a dorostence Kříže, Bělohlávka, Feldmana, Sobotu, Hnízdila P., Fencla, Švehlu, Stoklasu, Gerhardta, Šíchu M., Vondru a Kučeru.

Naděje které jsme vkládali do omlazeného družstva jsme rychle stratily. Po pěti kolech jsme získali pouze tři body a ocitli jsme se na dvanácté místě. Naštěstí se nám začalo dařit a v podzimní části jsme obsadili 5 místo. V jarní části vedení mužstva převzali Tauš Jaroslav, Švehla Stanislav a Šála Petr. Špatná účast v zimní příprave a na trenincích, především starších hráčů vedla ke stále se zhoršujícím výsledkům až k nebezpečí propadu do baráže o III. třídu. Baráži jsme se vyhnuli a obsadili konečné sedmé místo.

Mládež

Dorost

V této sezoně družstvo dorostu zahájilo první sezonu v I. A třídě dorostu.

Trenér Švehla a Brátka měli k dispozici brankáře Hněvkovského. Dále hráče Kučeru, Minaříka, Stoklasu, Šíchu M., Švehlu, Mytryuka, Krupičku, Pulce, Fencla, Hnízdila P., Gerhardta, Vondru D., Svobodu, Nguyen Minga, Fencla, Kříže, Feldmana, Bělohlávka, Šálu, Havelku.

Dorost se v I. A třídě rozkoukával a na konci podzimu opsadil osmou příčku. Přesto, že z kadru odešel na hostování Gerhartd Jiří do Unhoště, a hráči Sobota a Feldman byli dlouhodobě nemocni a jarní části soutěže se nezůčastnili,družstvu se podařilo udržet střed tabulky a na konci sezony obsadili osmého místa.

Starší žáci

Mužstvo starších žáků,vedené p. Valtou, Davidem a Mazancem zahájili druhou sezonu v I.A tříde starších žáků. Na konci podzimu se jim patřilo vybojovat šesté místo. Tuto pozici se jim podařilo udržet i v jarní části soutěže přesto že svojí činnost ukončili hráči Pazievský, Benech a Slabý.

Trenéři měli k dispozici hráče Valtu, Leštinu, Soukupa, Romanece, Kičáka, Benecha, Tirola, Pazievského, Varadiho, Nováka F., Hejnu, Duba, Johanovského, Slabého, Šíchu T., Bulanta, Klímu, Valentu, Nguyen T., Šitnera, Šlechtu.

Mladší žáci

Trenéři Bláha a Hromádka měli k dispozici hráče : Bláhu, Šíchu T., Cipru, Linharta, Krause M., Matoušeka, Horu, Němece, Fedorišina, Sováka, Molnára, Drozda, Dvořáka, Mizeru, Vaníčka.

Problémy s docházkou na treninky ale i na zápasy vedly k nevyrovnaným výsledkům a na konci podzimní části okresního přeboru obsadili s dvěma výhrami osmé místo. Situace se nezlepšila ani v jarní části soutěže, kdy pan Hromádka ukončil ze zdravotních důvodů své působení v našem klubu. S vedením družstva panu Bláhovy přišli pomoct pan Záruba a Čánský. Organizaci jarní části nám komplikovalo i zavedení elektronického zápisu o utkání a především vedení zápisu jako rozhodčí laik. To se v jiné věkové kategorii zatím nepraktikovalo. Na konci okresního přeboru obsadili osmé místo.

Starší přípravka

st.prip.15-16

Trenér Záruba měl k dispozici hráče :Dvořáka, Gregora, Havlůje T., Havlůje O., Junga, Krause M., Havla, Lebrovou, Maceka, Mandela, Mikeše, Pokorného, Pulcovou, Pulece, Tunku.

Starší přípravka si vedla velmi dobře v okresním přeboru, ktrá probíhala formou turnajů. Vzhledem k nařízení FAČR o zákazu zveřejňování výsledků a tabulek na všech úrovních a tedy i v našem okrese, byly výsledky zveřejněny po konci podzimní časti okresního přeboru. Starší přípravka se ve skupině "B" umístila na druhém místě. Ve svých dobrých výkonech pokračovala i v jarní části soutěže a svojí skupinu vyhráli.

Naše sterší přípravka se kvalifikovala do závěrečného turnaje kde obsadila druhé místo za Unhoští

st.prip.op.16

Starší přípravka se zůčastnila šesti turnajů v Brandýsku (5. místo), Byškovicích (7. místo), Brozanech (2. místo), dvakrát v Mladé Boleslavi (2. a 3.ísto) a turnaje SK Kladna (1. místo).

Mladší přípravka

ml.prip.15

Mladší přípravku v tomto ročníku vedl Jindřich Čánský. Okresním přebor proběhl stejně jako u strších přípravek formou turnajů. Na základě nařízení FAČR nebyli výsledky ani tabulky zveřejňovány. Výsledky byly zveřejněny po konci podzimní časti okresního přeboru. Mladší přípravka se ve skupině "A" umístila na Prvním místě. V jarní části soutěže byla skupina "A" vyzkoušena jako skupina které se zúčastní "A" a "B" družstva jednoho oddílu. Protože jsme dali v "B" družstvu příležitost minipřípravce, jejich výsledky po součtu pokazily vždy vítězné výsledky "A" družstva. Přesto se maše mladší přípravka kvalifikovala do závěrečného turnje, kde vybojovala titul přeborníka okresu.

ml.prip.op.16

Mladší přípravka se kvalifikovala do finalového turnaje kde obsadila první místo a stala se přeborníkem okresu.

Mladší přípravka sehrála deset turnajú. Boškovice (3. místo), Ml. Boleslav (1. místo) Kralupy (1., a 3. místo), tři turnaji VAF fotbalové tur ( 2., 4. a 3. místo), Trigon Ml. Boleslav (7. místo), Unhošť (3. místo) a v Žatci (3. místo). Výsledek mladší přípravky pro nás byl milým překvapením a velkým příslibem do budoucna. Hlavní podíl na tom má dobrá spolupráce trenerů a rodičů hráčů.

Turnaj starších přípravek - Memorial Miroslava Šípala

ceny turnaje

Dne 11.6. 2016 proběhl devátý rošník turnaje starších přípravek na hřišti FK Slovan Kladno. Turnaje se zůčastnilo osm dužste. Ty spoku hráli ve dvou skupinách, každý s každým a nasledovně o omístění.

konečné úmístění týmů

                         1. TJ Unhošť

                         2. FK Dobrovíz

                         3. Slovan Kladno "A"

                         4. SK Střešovice 1911

                         5. Baník Švermov

                          6. SK Kročehlavy

                         7. TJ Sokol Hrdlív

                         8. Slovan Kladno "B"

                         

brankář

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Kos Dominik ze Sokola Hrdlív.

střelec

Nejlepším střelcem se stal Hoffman Petr z TJ Unhošť.

nejlepší hráč

Nejlepčím hráčem byla vyhodnocena Tenkrátová Denisa.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

2016 - 17

Ještě před zahájením nového ročníku vstoupil v platnost nový přestupní řád FAČR, který zcela zrušil u amaterských klubů možnost hostování nebo využívání střídaveho startu a to u všech kategorií. Pro nás to znamenalo koupi tří hráče do "A" mužsta a šest hráčů mládežnických kategorii, kteří byli v našem oddíle na hostování.

                                      

Dospělí

Před zahájením sezony jsme doplnili "A" mužstvo o pět hráčů a nadále jsme do mužstva mužu zařezovali dorostence. Novou sezonu jsme začali s novím trenérem "A" muštva. Vedením byli pověřeni pan Valta, Mazanec a David. Trenéři něli k dispozici brankáře Macika, Hnědkovského a Dvorovčíka,dále hráče Tyburce M., Tyburce J., Špalka, Střelu, Vlčka, Hvězdu, Bartáka, Ráce, Baláže, Kosika, Pokorného, Červeného, Pavloska, Valentu, Brátku, Bezáka a dorostence Kříže, Bělohlávka, Hnízdila P., Fencla, Švehlu, Stoklasu a Šíchu M..

Naše důvěra vkládaná do spojení zkušených hráčů s dorostenci se nám začala vyplácet, a v sedmém kole jsme se vyhoupli na druhé místo, které jsme udrželi do knce pozimu. K zimní přípravě jsme využili "Zimního turnaje Baníku Švermov" na umělé trávě. Příprava se nám moc nevydařila a v turnaji jsme skončili na předposledním sedmém místě. V jarní části se nám ale dařilo a až do 23 kola jsme měli naději sehrát baráž o postup do "Okresního přeboru" Nevydfařené dva zápasy nás srazili na 5. místo.

Mládež

Dorost

Trenér Švehla a Brátka měli k dispozici brankáře Valtu. Dále hráče Kučeru, Minaříka, Stoklasu, Šíchu M., Švehlu, Mytryuka, Krupičku, Hnízdila P., Vondru D., Nguyen Minga, Fencla, Kříže, Bělohlávka, Šálu, Kičáka, Leštinu, Romance, Teinitzra, Tirola, Valentu, Varadiho a Zárubu.

Novou sezonu zahájil dorost úspěšne a postupně se vypracovali až do čela tabulky v podzimní části 1 A třídy dorostu. V jarní části náš dorost zaváhal jen jednou a to ho stálo první místo. Na konci sezony tak skončili druzí o bod za Velvary.

Starší žáci

Trenéři měli k dispozici hráče Bulant K., Johanovský, Soukup, Dub, Slabý, Šícha T., Záruba J., Sovák, Novák, Hončík, Macek, Werner, Linhart, Marek Jakub, Marek Jan, Hora.

Mužstvo starších žáků,vedené p. Zárubou a Čánským zahájili třetí sezonu v I.A tříde starších žáků slabšími výkony. Do dorostu odešlo devet klíčových hráčů které pět hráčů kteří postoupili z mladších žáků nedokázalo nahrdit a na podzim skončili na posledním místě. Stejný výsledek měli i v jarní části a tak se v příští sezoně po třech letech vrací do "Okresního přeboru".

Mužstvo starších žáků se zůčastnilo turnaje Vestav CUP 2016 a obsadilo poslední osmé místo

Mladší žáci

Trenéři Záruba a Čánský měli k dispozici hráče : Bulanta V., Čackého, Hončíka, Houdu, Junga, Krause M., Linharta, Macka, Molnára a Němece.

Problémy s docházkou na treninky ale i na zápasy vedly k nevyrovnaným výsledkům a na konci podzimní části okresního přeboru obsadili deváté místo. Situace se nezlepšila ani v jarní části této soutěže a na konci okresního přeboru obsadili osmé místo.

Mladší žáci se zúčastnili také tří turnajů. Vánoční Kladno 2016 (na předposledním 7. místo), Merkura Lobkovice 2016 ( na posledním 6. místě), Balkap 2016 (1. místo)

Starší přípravka

Trenér Záruba měl k dispozici hráče :Beneše, Gregora, Havla, Havlůje T., Havlůje O., Krause J., Lebra, Mandela, Maršouna, Mikeše, Milera, Novotného, Oplta, Podzimka, Pokorného, Pulcovou, Pulce, Sojku, Šmolíka,Tunku, Kosku.

Starší přípravka si vedla velmi dobře v okresní soutěži, ktrá probíhala formou turnajů. Na podzim se starší přípravka ve skupině "D" umístila na prvním místě. V jarní části soutěže se začal praktikovat i u přípravek elektronický zápis. Ve svých dobrých výkonech pokračovala i v jarní části soutěže kdy se jim podařilo vyhrát i skupinu "A".

Naše sterší přípravka se kvalifikovala do závěrečného turnaje kde obsadila druhé místo za Unhoští

Starší přípravka se zůčastnila pěrti turnajů v Suchdole (1. místo), Postoloprty (3. místo), Neratovice (1. místo), Český Brot (3.ísto) Benátky nad Jizerou (8. poslední místo). T turnaji pořádaném FK Slovan Kladno "Memoriali M.Šípala" obsdili 1. místo

Mladší přípravka

Mladší přípravku v tomto ročníku vedl Libor Špalek a Daniel Drechsel. Okresním přebor proběhl stejně jako u strších přípravek formou turnajů. Mladší přípravka se ve skupině "A" umístila na třetím místě. V jarní části soutěže se začal praktikovat i u přípravek elektronický zápis. před jarní části soutěže ukončil své pusobení pan Drechsel a na jeho místo nestoupil pan Volkov. Po odchodu nejlepšího hráče Drechsela do SK Kladno nám v mužstvu zustali převážně hráči mini přípravky a tomu odpovídalo i poslední místo ve skupině na konci sezony.

Mladší přípravka sehrála dvou turnajú. Žatec 2016 (3. místo), Unhošť 2017 (4. místo)

Turnaj starších přípravek - Memorial Miroslava Šípala

připravené ceny

Dne 24.6. 2017 proběhl desátý rošník turnaje starších přípravek na hřišti FK Slovan Kladno. Turnaje se zůčastnilo osm dužste. Pro všechny družstva čekala odměna.

Slavnostního nástupu se zůčastnili všecna družstva.

nástup družstev

Turfnaj zahájil mistopředseda FK Slovan Kladno Jindřich Křesťan a patron turnaje paní Šípalová.

slavnostní zahájení

Jednotlivá družstva spoku hráli ve dvou skupinách, každý s každým a nasledovně o omístění.

zapas

konečné úmístění týmů

vítěz

                         1. FK Slovan Kladno

                         2. TJ Unhošť

                         3. SK Kročehlavy

                         4. FC Přední Kopanina

                         5. SK Braškov

                          6. TJ Mojžiš

                         7. FKL Loko Vltavín

                         8. SK Střešovice 1911

                         

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Ascherl Jan z SK Střešovice 1911.

Nejlepším střelcem se stal Maršoun Kristian z FK Slovan Kladno.

Nejlepčím hráčem byl vyhodnocen Duna Martin z TJ Mojžiš.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

2017 - 2018

Po skončení sezony bylo našemu klubu nabídnuto Okresním fotbalovým svazem účast v okresním přeboru za družstvo které odmítlo start v této soutěži. Oddíl tuto nabídku přijal. V měsíci březnu 2018 se konala valná hromad klubu. Po skončení valné hromady se začali z členské základny ozývat kritické hlasy na řízení oddílu, hospodaření výkoného výboru a aroganci jednání výboru, především po té co výbor rozhodl o zrušení nájemní smlouvy na klubovnu pro hrubé porušení smlouvy. Tato situace vyvolala uspořádání mimořádné valné hromady s jediným bodem, vyslovaní důvěry výkonému výboru. Výboru byla vyslovana důvěra. Byl přijat návrh na zvíšení příspěvků na 3 000 Kč za rok pro všechny a byl odsouhlasen návrh na rekonstrukci záchodků v klubovně. Valná hromada bala také senámena s dopady GDPR na náš klub. Na této valné hromadě ukončil ze zdravotních důvodů svojí činnost v oddílu Jindřich Meisner a na jeho místo byl výbor doplněn o Josefa Davida staršího.

                                      

Dospělí

Před zahájením sezony se kádr "A" mužstva opět měnil a do mužstva mužu přešlí z dorostu hráči Kříž, Bělohlávk, Sobota a Vondra. "A" mužstvo opustila také Hnědkovský, Špalek, Barták, Bratka, Kosik, Červený. Nadále jsme doplňovali družstvo o dorostence. Trenéři Valta, Mazanec a David mněli k dispozici brankáře Macika, a Dvorovčíka,dále hráče Tyburce M., Tyburce J., Střelu, Hvězdu, Ráce, Baláže, Pokorného, Vondru, Pavloska, Valentu, a dorostence Kičáka, Fencla, Švehlu, Stoklasu a Šíchu M., Kučeru, Studenovského.

Přechod do vyšší soutěže a nezkušenost mladých hráčů nás zařadila do spodní části tabuly. Jako zimní přípravu jsme využili šesti přípravných zápasů z nich jsme tři vyhráli dva prohráli a jeden remizovali V jarní části se nám dařilo přez značnou marodku držet se na hraně baráže do nižší soutěže, a nakonec jsme obsadili 9 místo.

Mládež

Dorost

Trenér Švehla a Tauš mněli k dispozici brankáře Valtu. Dále hráče Kučeru, Stoklasu, Šíchu M., Švehlu, Mytryuka, Krupičku, Nguyen Minga, Fencla, Kičáka, Leštinu, Romance, Valentu, Varadiho, Zárubu, Bulanta, Marka Jana, Marka Jakuba, Nováka, Soukupa, Studenovského, Nguyen Tomáše, Kvardu, Johanovského a Duba.

V nové sezoně odešlo z drušstva několik nejskušenějších hráčů do "A" mužstva" a hráči Prošek, Hnízdil a Slabí do SK Kladno. Ještě před zahájením jarní části 1 A třídy se nám vrátil hráč Hnízdil. V podzimní části 1 A třídy dorostu jsme se drželi ve středu tabulky na 7. místě. V jarní části náš dorost probojoval na páté místo.

Starší žáci

Trenéři měli k dispozici hráče Šíchau T., Zárubau J., Sováka, Hončíka, Matouška, Wernera, Linharta, Hora.

Mužstvo starších žáků, vedené p. Zárubou a Čánským zahájili třetí sezonu v Okresním přeboru starších žáků slabšími výkony. Do dorostu odešli klíčových hráči které se nám z mladších žáků nepodařilo nahrdit a mužstvo muselo být doplňováno mladšími žáky aby mohli odehrát zápasy okresního přeboru na podzim skončili na předposledním místě. Stejný výsledek měli i v jarní části a bojovali o umístění ve spodní časti tabulky. Nakonec se umístili na 9. místě.

Mladší žáci

Trenéři Záruba a Čánský měli k dispozici hráče : Tunku, Pokorného, Gregora, Houdu, Hončíka, Krause M., Macka, Kosku, Kruncla,Nguen T.S., Havlůje O. a Havlůje T.

Přechod hráčů z starší přípravky posílil mužstvo a to po výborných výkonech na podzim obsadilo 2 místo. Mužstvo pokračovalo v dobrých výkonech i v jarní části této soutěže a na konci sezony okresního přeboru mladších žáků obsadili druhé místo.

Mladší žáci se zúčastnili také čtyř turnajů. Balkap CUP ( 7. místo), Merkura Lobkovice 2018 ( 1. místě), Rakovník 2017 (2. místo) Zimní turnaj Rakovník 2018 (12. místo)

Starší přípravka

Trenér Záruba měl k dispozici hráče :Beneše, Krause J., Maršouna, Milera, Podzimka, Chuchlu, Kábrta, Sobotku, Svobodu L., Špalkovou, Hausknechta a Valtra.

starší přípravka 2018

Starší přípravka si vedla velmi dobře v okresní soutěži.Na podzim se starší přípravka ve skupině "D" umístila na prvním místě. V jarní části soutěže pokračoval ve svých dobrých výkonech a podařilo se jim probojovat do finalového turnaje, kde skončili druzí.

Starší přípravka se zůčastnila devíti turnajů v Benátkách n. J. (5. místo), Černošicích 2017 (3. místo), Černošicích 2018 (1. místo), Memorial Rakovníku (1.ísto), Rakovníku (1. místo). Postoloprty (1. místo), Praga Cup (3. místo), Cus CUB (1.ísto) SK Kladno 2018 (3. místo). V turnaji pořádaném FK Slovan Kladno "Memoriali M.Šípala" obsdili 2. místo

Mladší přípravka

Mladší přípravku v tomto ročníku vedl pan Špalek a Volkov. Za mladší přípravku nastupovali hráči Adzima, Bosák, Jano Samuel, Jano Alex, Kabourek, Lisec, Macourek, Novák, Svoboda M., Špalek, Volkov.

V podzimní části okresního přeboru se mladší přípravka umístila ve skupině "A" na pátém místě. Na jaře se projevila větší vyhranost hráčů svoji skupinu vyhráli a probojovali se do finalového trnaje kde skončili čtvrtí.

Mladší přípravka sehrála dvou turnajú. Žatec 2016 (3. místo), Unhošť 2017 (4. místo)

Turnaj starších přípravek - Memorial Miroslava Šípala

připravené ceny

Dne 23.6. 2018 proběhl jedenáctý ročník turnaje starších přípravek na hřišti FK Slovan Kladno. Turnaje se zůčastnilo osm dužste. Pro všechny družstva čekala odměna.

                         1. TJ Unhošť

                         2. FK Slovan Kladno

                         3. FC Přední Kopanina

                         4. FKL Loko Vltavín

                         5. SK Střešovice 1911

                          6. SK Kročehlavy

                         7. Merkuria Lobkovice

                         8. TJ Hostivice

                         

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Lipš Roman z Merkuria Lobkovice.

Nejlepším střelcem se stal Maršoun Kristian z FK Slovan Kladno.

Nejužitečnější hráčem byla vyhodnocena Černá Lenka z TJ Unhošť.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

2018 - 2019

V době letní přestávky došlo k ukončení nájemní smlouvy na klubovnu oddílu, s panem Zárubou Davidem, pro hrubé porušení smluvních podmínek. Byla podepsána nová nájemní smlouva s Ivo Najmanem. Dále byla provedena rekonstrukce záchodlů v klubovně, tak jak to bylo odsouhlaseno na valné hromadě.

                                      

Dospělí

Před zahájením sezony se kádr "A" mužstva opět měnil a do mužstva mužu přešlí z dorostu hráči Hnízdil, Krupička, Kučera, Kvarda, Mytryuk, Stoklasa, Šícha a Švehla. Do "A" mužstva se z Libušína vrátil Kulhánek Václav a kádr byl dále doplněn o Kozla Martina Trenéři Valta, Mazanec a David mněli k dispozici brankáře Macika, a Dvorovčíka,dále hráče Tyburce M., Střelu, Hvězdu, Ráce, Baláže, Pokorného, Vondru, Pavloska, Valentu, Hnízdila, Krupičku, Kučeru, Kvardu, Mytryuka, Stoklasu, Šíchu, Švehlu, Kulhánka a Kozla.

Přechod do vyšší soutěže a nezkušenost mladých hráčů nás zařadila do spodní části tabuly. Jako zimní přípravu jsme využili šesti přípravných zápasů z nich jsme tři vyhráli dva prohráli a jeden remizovali V jarní části se nám dařilo přez značnou marodku držet se na hraně baráže do nižší soutěže, a nakonec jsme obsadili 9 místo.

                                      

Mládež

Dorost

                                      

Trenér Švehla a Tauš mněli k dispozici brankáře Valtu a Bulanta. Dále hráče Bečku, Duba, Hejnu, Horu, Hurta, Johanovského, Kičáka, Kozáka Marka Jana, Marka Jakuba, Nguyen Tomáše, Nguyen Minga, Nováka, Pulce, Slabého, Soukupa, Studenovského, Varadiho, Wernera a Valtu Romana

V nové sezoně odešlo z drušstva několik nejskušenějších hráčů do "A" mužstva" a vrátil se nám hráč Slabí z SK Kladno. V podzimní části 1 A třídy dorostu jsme se drželi ve středu tabulky na 7. místě. V jarní části náš dorost probojoval na páté místo.

                                      

Starší žáci

                                      

Vzhledem k nízkému počtu hráčů a odchodu trenéra Záruby, odhlásil náš oddíl starší žáky z mistrovských soutěží.

                                      

Mladší žáci

                                      

Trenér Čánský měli k dispozici hráče : Tunku, Pokorného, Kosku, Kruncla, Nguen T.S., Havlůje O. a Havlůje T. Pašeka, Podzimka, Beneše, Sobotku, Sojku, Valtera.

Přechod hráčů z starší přípravky posílil mužstvo a to po výborných výkonech na podzim obsadilo 2 místo. Mužstvo pokračovalo v dobrých výkonech i v jarní části této soutěže a na konci sezony okresního přeboru mladších žáků obsadili druhé místo.

Mladší žáci se zúčastnili také čtyř turnajů. Balkap CUP ( 7. místo), Merkura Lobkovice 2018 ( 1. místě), Rakovník 2017 (2. místo) Zimní turnaj Rakovník 2018 (12. místo)

                                      

Starší přípravka

                                      

Trenér Špalek měl k dispozici hráče :Adzimu, Bosáka, Hasknechta, Chuchlu, Jana S., Jana A., Kabourka, Kábrta, Lisce, Macourka, Nováka J., Svobodu T., Svobodu M., Špalka, Špalkovou, Volkova.

Starší přípravka si vedla velmi dobře v okresní soutěži.Na podzim se starší přípravka ve skupině "D" umístila na prvním místě. V jarní části soutěže pokračoval ve svých dobrých výkonech a podařilo se jim probojovat do finalového turnaje, kde skončili druzí.

Starší přípravka se zůčastnila devíti turnajů v Benátkách n. J. (5. místo), Černošicích 2017 (3. místo), Černošicích 2018 (1. místo), Memorial Rakovníku (1.ísto), Rakovníku (1. místo). Postoloprty (1. místo), Praga Cup (3. místo), Cus CUB (1.ísto) SK Kladno 2018 (3. místo). V turnaji pořádaném FK Slovan Kladno "Memoriali M.Šípala" obsdili 2. místo

                                      

Mladší přípravka

                                      

Mladší přípravku vzhledem k malému počtu hráčů a úplnou apsenci trenéru jsme do mistrovských zápasů nepřihlásili.

                                      

Turnaj starších přípravek - Memorial Miroslava Šípala

připravené ceny

Dne 23.6. 2018 proběhl jedenáctý ročník turnaje starších přípravek na hřišti FK Slovan Kladno. Turnaje se zůčastnilo osm dužste. Pro všechny družstva čekala odměna.

                         1. TJ Unhošť

                         2. FK Slovan Kladno

                         3. FC Přední Kopanina

                         4. FKL Loko Vltavín

                         5. SK Střešovice 1911

                          6. SK Kročehlavy

                         7. Merkuria Lobkovice

                         8. TJ Hostivice

                         

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Lipš Roman z Merkuria Lobkovice.

Nejlepším střelcem se stal Maršoun Kristian z FK Slovan Kladno.

Nejužitečnější hráčem byla vyhodnocena Černá Lenka z TJ Unhošť.